Ortodoncja

Harmonia uśmiechu

Już dawno wśród pacjentów będących pod opieką naszych ortodontów przestały dominować dzieci i młodzież. Dziś po aparaty poprawiające zgryz i wyrównujące zęby sięgają równie często osoby dorosłe - dwudziesto, a nawet trzydziestokilkulatkowie. Nienaganny uśmiech to dziś wizytówka, a niejednokrotnie też przepustka do kariery.

Nie sposób wymienić wszystkie korzyści wynikające z faktu posiadania idealnie równych zębów. Pomijając nawet kwestie estetyki, warto pamiętać, że równe zęby pozytywnie wpływają na rysy i kształt twarzy, wymowę i profil. Wyprostowane ortodontycznie zęby są mniej podatne na próchnicę i na odkładanie się kamienia.

Naszym pacjentom oferujemy:

Aparaty ruchome
Oferowane dzieciom i młodzieży w wieku do 14 lat. Aparaty tego rodzaju zakładane są przede wszystkim na noc. Zestaw ruchomy złożony jest z elementów drucianych i akrylowej płytki. Pacjenci leczeni przy pomocy tego rodzaju aparatów powinni odbywać wizyty kontrolne, w zależności od indywidualnego przypadku, średnio co miesiąc lub dwa.

Aparaty stałe
To podstawowy instrument służący do korekcji wad zgryzu. Aparat stały zbudowany jest z zaczepów trwale mocowanych do przedniej części zębów. Dzięki nim możliwe są precyzyjne zmiany położenia zębów u młodzieży i osób dorosłych. Na ogół leczenie przy pomocy aparatów stałych trwa dwadzieścia cztery miesiące.

Gabinety wykonujące usługę

Gabinet

Fabryczna

39

Gabinet

Swobodna

43

Zadzwoń do nas Umów wizytę

©2022 Hościłowicz Stomatologia

Polityka cookies

Wykonanie: DRE STUDIO

×